סיפורי הצלחה

פיצויים של 2,000,000 ₪ לערך בתביעת אובדן כושר עבודה ללקוח שעבר התקף לב ואירוע מוחי מול חברת ביטוח, לאחר שזו דחתה את תביעת הלקוח לתשלום של אובדן כושר עבודתו וטענה כי הוא מסוגל לעבוד בעבודה רגילה. לאחר ניהול התיק, הצליח עו"ד דדון משה להגיע להסכם פשרה שיקבל תוקף של פס"ד לטובת הלקוח לפיצויים של כ- 2,000,000 ₪.
פיצויים של 120,000 ₪ בתאונת דרכים קלה יחסית לתובע מול חברת ביטוח שטענה כי התאונה שעבר התובע אינה תאונת דרכים כלל וכלל. לאחר דיון הוכחות הופרכו טענותיה של חברת הביטוח ובסיומם הסכימה חברת הביטוח לשלם את הסכום אותו היה זכאי התובע לקבל עקב תאונת הדרכים אותה עבר.
פיצויים של למעלה מ- 1,500,000 ללקוח צעיר שעבר פיגוע ושבעקבותיו איבד באופן חלקי את כושר עבודתו. עו"ד דדון משה הצליח לשכנע את בית המשפט וחברת הביטוח באיבוד חלקי של כושר עבודתו לצמיתות ובכך לזכות בפיצוי הנכבד.
פיצויים של 1,350,000 ₪ לאדם שחלה במחלה ואיבד לחלוטין את כושר עבודתו. חברת הביטוח דחתה את תביעתו בטענה כי המבוטח אינו איבד את כושר עבודתו. בתביעה שהוגשה לחברת הביטוח, ולאחר ניהול הליך של גישור חזרה בה חברת הביטוח מסירובה לשלם את תגמולי הביטוח, והסכימה לשלם ללקוח פיצוי של 27,000 ₪ מידי חודש בחודשו בגין אובדן כושר עבודה.
הקודם
הבא

תאונות עבודה

עורך דין לתאונות עבודה

תאונות עבודה יכולות להתרחש ברגע אחד כשם שהן יכולות להתפרש על פני מספר שנים, ועל פי רוב בשני המקרים – השלכותיהן מלוות את הנפגע לאורך זמן ומשפיעות על מהלך חייו. על כן, במקרה שאנו נפגעים עלינו לפנות לעורך דין מנוסה הבקיא בדיני הנזיקין.

על כל מעסיק מוטלת האחריות לבריאותו של העובד, ועליו לדאוג לשלמותו החל מסיפוק תנאי עבודה הולמים ועד סיוע במקרה שמתעורר צורך. במקרה של רשלנות מצד המעביד, הנפגע זקוק לעורך דין שיוכל לטעון לכך בפני הערכאות השונות, להוכיח את צדקתו ולסייע לו בקבלת פיצויים.

במקרה בו נגרמים נזקים לעובד עצמאי, הדבר ייחשב לתאונת עבודה אם הנזק התרחש תוך עיסוק במשלח ידו או עקב עיסוק זה. כמו כן, החוק קובע כי עובד מתחיל את יום עבודתו עם יציאתו מביתו לכיוון מקום העבודה, ומסיימו עם כניסתו לביתו בשובו ממקום העבודה. על כן, תאונה שארעה בדרכו של העובד למקום עבודתו תחשב גם היא כתאונת עבודה.

חשוב להבין, כאנשים עובדים אנו חשופים לתנאים אשר יכולים להביא להתרחשות תאונת עבודה. על כן, כל עובד בישראל מבוטח כחוק במוסד לביטוח לאומי מפני פגיעות גוף בגין תאונת עבודה או מחלות מקצוע. כאשר תאונת העבודה נגרמת כתוצאה מרשלנות המעסיק, נפתחת בעבור הנפגע האפשרות לתבוע פיצויים גם מחברת הביטוח של המעסיק.

משרדנו, המתמחה בתחום דיני הנזיקין, יוכל לסייע לנפגע החל מייעוץ ועד קבלת הפיצוי המגיע לו כדין. הניסיון שצבר המשרד בייצוג נפגעי תאונות עבודה בתביעות פיצויים בגין הנזקים שנגרמו להם עומד לטובת לקוחתינו בהתנהלותינו מול ביטוח לאומי ומול חברות הביטוח של מעסיקי הנפגעים.