סיפורי הצלחה

פיצויים של 2,000,000 ₪ לערך בתביעת אובדן כושר עבודה ללקוח שעבר התקף לב ואירוע מוחי מול חברת ביטוח, לאחר שזו דחתה את תביעת הלקוח לתשלום של אובדן כושר עבודתו וטענה כי הוא מסוגל לעבוד בעבודה רגילה. לאחר ניהול התיק, הצליח עו"ד דדון משה להגיע להסכם פשרה שיקבל תוקף של פס"ד לטובת הלקוח לפיצויים של כ- 2,000,000 ₪.
פיצויים של 120,000 ₪ בתאונת דרכים קלה יחסית לתובע מול חברת ביטוח שטענה כי התאונה שעבר התובע אינה תאונת דרכים כלל וכלל. לאחר דיון הוכחות הופרכו טענותיה של חברת הביטוח ובסיומם הסכימה חברת הביטוח לשלם את הסכום אותו היה זכאי התובע לקבל עקב תאונת הדרכים אותה עבר.
פיצויים של למעלה מ- 1,500,000 ללקוח צעיר שעבר פיגוע ושבעקבותיו איבד באופן חלקי את כושר עבודתו. עו"ד דדון משה הצליח לשכנע את בית המשפט וחברת הביטוח באיבוד חלקי של כושר עבודתו לצמיתות ובכך לזכות בפיצוי הנכבד.
פיצויים של 1,350,000 ₪ לאדם שחלה במחלה ואיבד לחלוטין את כושר עבודתו. חברת הביטוח דחתה את תביעתו בטענה כי המבוטח אינו איבד את כושר עבודתו. בתביעה שהוגשה לחברת הביטוח, ולאחר ניהול הליך של גישור חזרה בה חברת הביטוח מסירובה לשלם את תגמולי הביטוח, והסכימה לשלם ללקוח פיצוי של 27,000 ₪ מידי חודש בחודשו בגין אובדן כושר עבודה.
הקודם
הבא

דיני נזיקין

עורך דין נזיקין

אנו עדים באופן יום-יומי לאירועים במסגרתם עלולים להיגרם לנו נזקים שונים, זאת בשל התנהלותם הרשלנית לעיתים של אחרים. אדם המרגיש כי נגרם לו נזק על ידי אדם אחר או על ידי ארגון או מוסד כלשהו יכול לתבוע את גורם הנזק בבית משפט אזרחי. הנזק יכול להיות כלכלי, רפואי ואף נזק לשמו הטוב של הנפגע. במקרים מסוג זה, אנו זקוקים לייצוג משפטי הולם בכדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו. בין אם מדובר בנזק שנגרם תאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות רפואית או מקרים אחרים, עלינו לפעול מוקדם ככל הניתן.

כיצד? עלינו להיעזר במיומנות ובניסיון של עורך דין, שיספק לנו, הנפגעים, ייצוג מקצועי והדרכה לגבי דרכי הפעולה בהן עלינו לנקוט. זאת על מנת לקבל את הפיצוי המקסימלי לו אנו זכאים.

משרדנו מטפל ומייצג בתחום דיני הנזיקין, ועל כן מומלץ לפנות אלינו לטיפול בתביעות לפיצויים בגין נזקי גוף, ודיני הנזיקין, וזאת על מנת לקבל ייעוץ וייצוג משפטי בנושא הרלוונטי המבוקש.