סיפורי הצלחה

פיצויים של 2,000,000 ₪ לערך בתביעת אובדן כושר עבודה ללקוח שעבר התקף לב ואירוע מוחי מול חברת ביטוח, לאחר שזו דחתה את תביעת הלקוח לתשלום של אובדן כושר עבודתו וטענה כי הוא מסוגל לעבוד בעבודה רגילה. לאחר ניהול התיק, הצליח עו"ד דדון משה להגיע להסכם פשרה שיקבל תוקף של פס"ד לטובת הלקוח לפיצויים של כ- 2,000,000 ₪.
פיצויים של 120,000 ₪ בתאונת דרכים קלה יחסית לתובע מול חברת ביטוח שטענה כי התאונה שעבר התובע אינה תאונת דרכים כלל וכלל. לאחר דיון הוכחות הופרכו טענותיה של חברת הביטוח ובסיומם הסכימה חברת הביטוח לשלם את הסכום אותו היה זכאי התובע לקבל עקב תאונת הדרכים אותה עבר.
פיצויים של למעלה מ- 1,500,000 ללקוח צעיר שעבר פיגוע ושבעקבותיו איבד באופן חלקי את כושר עבודתו. עו"ד דדון משה הצליח לשכנע את בית המשפט וחברת הביטוח באיבוד חלקי של כושר עבודתו לצמיתות ובכך לזכות בפיצוי הנכבד.
פיצויים של 1,350,000 ₪ לאדם שחלה במחלה ואיבד לחלוטין את כושר עבודתו. חברת הביטוח דחתה את תביעתו בטענה כי המבוטח אינו איבד את כושר עבודתו. בתביעה שהוגשה לחברת הביטוח, ולאחר ניהול הליך של גישור חזרה בה חברת הביטוח מסירובה לשלם את תגמולי הביטוח, והסכימה לשלם ללקוח פיצוי של 27,000 ₪ מידי חודש בחודשו בגין אובדן כושר עבודה.
הקודם
הבא

אודות עורך דין משה דדון

עו"ד דדון משה, חבר בלשכת עורכי הדין בישראל, בוגר בית ספר למשפטים ובעל תואר ראשון במשפטים (LL.B.). עו"ד דדון משה בוגר המגמה הדו שנתית בביטוח כללי, במכללה לביטוח בת"א והחזיק ברישיון סוכן ביטוח מורשה בין 1993-2000. עו"ד דדון משה התמחה בכל ענפי הביטוח: האלמנטרי, החיים, הבריאות, וביטוח ימי. כמו כן, עו"ד דדון משה בוגר קורס להכשרת מגשרים ונכלל ברשימת המגשרים בהתאם לתקנה 2 לתקנות בתי המשפט (רשימת מגשרים ), התשנ"ו- 1996. עו"ד דדון משה רשום כמגשר מטעם הנהלת בתי משפט בישראל.

המשרד מטפל בנושאים: האזרחי, דיני ביטוח – וכל תביעות הביטוח, נזיקין, מסחרי אזרחי, ביטוח לאומי, צוואות/ ירושות, מקרקעין, הוצל"פ ועוד… עורך דין דדון משה עוסק בתחום דיני הנזיקין ובפרט בתחום דיני הביטוח ונזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה ותביעות למול המוסד לביטוח לאומי.

כיום, עוסק משרדו של עו"ד דדון משה בייצוג תובעים בתביעות למול חברות ביטוח, דיני עבודה, תביעות למול המוסד לביטוח לאומי, וכן תביעות בגין תאונות דרכים ונזקי גוף. המשרד עוסק, בין היתר, בדיני מקרקעין ועסקאות נדל"ן. עו"ד דדון משה עוסק בעסקאות סבוכות במקרקעין בכפר ו/או במושב, משקים נחלות וכד'…

למשרד מחלקה המטפלת גם בדיני משפחה וירושה. המשרד מתמחה בדיני משפחה ומעמד אישי. משרדנו מייחס חשיבות מרובה למתן שירות אישי וצמוד, תוך יתרון יחסי בהיכרות התיק הספציפי, ורכישת ניסיון מצטבר אשר מאפשר להעניק ללקוח שירות משפטי ברמה גבוהה.

המשרד מטפל בנושאים הבאים:

  • דיני ביטוח – כל תביעות הביטוח
  • ביטוח אובדן כושר עבודה
  • תביעות סיעוד
  • נזיקין
  • נזקי גוף
  • ביטוח לאומי
  • צוואות/ ירושות
  • מקרקעין
  • תאונות עבודה
  • ותביעות למול המוסד לביטוח לאומי

משרדנו מייחס חשיבות מרובה למתן שירות אישי וצמוד, תוך יתרון יחסי בהיכרות התיק הספציפי, ורכישת ניסיון מצטבר אשר מאפשר להעניק ללקוח שירות משפטי ברמה גבוהה.